KONST / Litografier / Färglitografi 14314067
nr 1431 4067
Josep Baqués
(f. 1931), Spanien
Signerad, numrerad 151/250. Färglitografi, bildmått: 53x37, yttermått inklusive ram: 69x51 cm
Josep Baqués, spansk bildkonstnär född i Barcelona 1931.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:48:55
350 kr
400 kr
500 kr